mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace pro občany > Výstraha ČHMÚ

Výstraha ČHMÚVÝSTRAHA ČHMÚ Číslo:  PVI_2018/113 Vydaná: úterý 04.12.2018 11:20  (10:20 UTC)

Na jev: NÁLEDÍ (NÍZKÝ STUPEŇ NEBEZPEČÍ): Karlovarský, Plzeňský, Pardubický:(SY,UO,),Královéhradecký:(NA,RK,TU,), Liberecký, Ústecký, Zlínský:(UH,VS,ZL,), Olomoucký:(JE,OL,SU,), Moravskoslezský:(BR,FM,NJ,OP,) od úterý 04.12.2018 21:00  do středy 05.12.2018 10:00. S okamžitou platností rušíme minulou výstrahu. Tato výstraha nahrazuje rušenou výstrahu, zmenšuje území platnosti výstrahy před náledím. Za studenou frontou, která postoupí z našeho území k východu, se k nám začne rozšiřovat od západu tlaková výše a po její přední straně k nám pronikne chladný vzduch od severozápadu. V úterý (4. 12.) večer a v noci na středu (5. 12.) klesnou teploty většinou na 0 až -4 °C. Mokré povrchy budou namrzat a místy se bude tvořit náledí. Ve středních a jižních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě bude mokré povrchy vysušovat mírný vítr, proto zde čekáme tvorbu náledí jen výjimečně.

Doporučení ke zmírnění následků jevů: -Lokálně se bude vytvářet náledí nebo zmrazky. Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám. Vydalo: Centrální předpovědní pracoviště ČHMÚ - Praha/Valachová ve spolupráci s VGHMÚř       http://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/om/zpravy/index.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

17. 12. Daniel

Zítra: Miloslav

Videa z obce a okolí

Videa z obce a okolí

Komenská dědinko

Komenská dědinko - vesnice roku 2011

Reportáž TV Slovácko ze slavnostního převzetí ocenění Vesnice roku 2011

Převzetí ocenění Vesnice roku 2011

 

EKO SADY KOMŇA

www.biosvestky.cz

Město Bojkovice

http://www.bojkovice.cz/

Město Uherský Brod

www.uherskybrod.cz

Bílé Karpaty

http://www.fotokarpaty.cz

Portál veřejné správy

www stránky PVS

Portál státní správy

www stránky

Vyhledávání spojení

www stránky

Počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

374343