mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Pondělí 20. května 2019

Pondělí 20. května 20191) Soukromý chovatel pan Gajdůšek z Prakšic bude v úterý 21. května 2019 ve 13.00 hod. prodávat kuřice různých barev za 160 Kč/kus a chovné kohouty za 130 Kč/kus..

2) Základní škola a Mateřská škola J.A.Komenského v Komni se i v tomto školním roce zapojila do EKOSOUTĚŽE ve sběru papíru, elektrospotřebičů a železa. Žádáme všechny občany o pomoc při realizaci tohoto projektu. Pokud máte doma nepotřebný papír nebo staré knihy, letáky, železo a malé elektrospotřebiče jako je rádio, počítač, klávesnice, videa, mobilní telefony, vysavače, varné konvice, mikrovlnné trouby, pračky, sporáky - nachystejte je prosím na středu 22. května 2019. Školní hlídka si ho přijde vysbírat v dopoledních hodinách- cca od 10.00 hodin. Elektroodpad a železo se budou svážet pomocí malotraktoru ve stejném termínu.

3) Dětské středisko Bojkovice, MUDr. Barbora Navrátilová oznamuje, že od 22. května 2019 do 29. května 2019 nebude ordinovat. Akutně nemocné děti ošetří MUDr. Klesnilová ve své ordinaci a svých ordinačních hodinách. Dětská sestra bude po celou dobu v ordinaci přítomna.

4) Vážení občané,

ve dnech 24. a 25. května 2019 proběhne v naší obci hlasování do Evropského parlamentu. V pátek 24. května 2019 bude volební místnost otevřena od 14 do 22 hodin, v sobotu 25. května 2019 od 8 do 14 hodin. Hlasovací lístky byly již každému voliči doručeny, případně budou k dispozici ve volební místnosti.

Voliči prokáží svou totožnost a státní občanství platným občanským průkazem, cestovním pasem nebo průkazem o povolení k trvalému pobytu. Na vybraném hlasovacím lístku mají možnost zakroužkovat nejvýše dva kandidáty.

Ze závažných, zejména zdravotních důvodů může volič požádat obecní úřad, a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost do přenosné volební schránky.

V případě hlasování na voličský průkaz v kterémkoliv volebním okrsku na území ČR, může volič osobně požádat obecní úřad o jeho vydání , a to do středy 22. května 2019 do 16 hodin.


FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

8. 12. Květoslava

Zítra: Vratislav

Videa z obce a okolí

Videa z obce a okolí

 

 

Reportáž TV Slovácko ze slavnostního převzetí ocenění Vesnice roku 2011

Převzetí ocenění Vesnice roku 2011

 

EKO SADY KOMŇA

www.biosvestky.cz

Město Bojkovice

http://www.bojkovice.cz/

Město Uherský Brod

www.uherskybrod.cz

Bílé Karpaty

http://www.fotokarpaty.cz

Portál veřejné správy

www stránky PVS

Portál státní správy

www stránky

Vyhledávání spojení

www stránky

Počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

403895