mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Pondělí 25. března 2019

Pondělí 25. března 20191) Oblastní charita Uherský Brod vyhlašuje postní sbírku trvanlivých potravin a základní drogerie určenou pro lidi v nouzi z našeho regionu. Pracovníci charity budou v naší obci potraviny vybírat v úterý 26. března 2019 od 16.50 do 17.00 hodin na parkovišti u obecního úřadu. Takto vybrané potraviny stále pomáhají lidem v nouzi z našeho regionu.

2) Místní knihovna Komňa ve spolupráci se Základní školou a mateřskou školou J.A.K. v Komni pořádá NOC S ANDERSENEM v pátek 29. března 2019 v 18.00 hodin v místní knihovně. Bližší informace na stránkách obce v sekci AKTUALITY a na stránkách Základní školy Komňa.

3) Na Základní škole Bojkovice, Štefánikova 957, speciální škole, bude dne 9. dubna 2019 probíhat zápis do 1. ročníku, a to od 8.00 do 15.00 hodin.

4) Obecní úřad oznamuje, že splatnost místního poplatku za odpad a psa na rok 2019 končí 31. března 2019.

5) Vážení občané,

Opětovně vás upozorňujeme na to, že obecní úřad od 1. ledna tohoto roku neodebírá na svých sběrných místech staré pneumatiky. Zpětný odběr provádí dle novely zákona pneuservisy nebo autoservisy, a to bez podmínek vztahu. Seznam servisů je vyvěšen přímo u sběrného místa, nebo stačí zavolat na obecní úřad a my vám již řekneme, kde můžete pneumatiky ZDARMA odevzdat.

Odvoz a likvidace firmou RUMPOLD je pro obec finančně velmi nákladná, jelikož je tento odpad považován za nebezpečný. Pokud však bude i nadále přetrvávat trend, že na sběrném místě budeme nacházet odložené pneumatiky, budeme nuceni zvýšit poplatek za odvoz odpadu, což se dotkne hlavně těch občanů, kteří respektují nařízení obce.

6) Spolek k uctění památky J.A.Komenského v Komni Vás zve na Valnou hromadu ve čtvrtek 28. března 2019 v 16 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu a besedu u příležitosti 427. výročí narození J.A.Komenského v 17.hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.

7) Oznamujeme, že v průběhu tohoto týdne bude v obci provedeno kácení a výchovné řezy vybraných stromů.


FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

10. 12. Julie

Zítra: Dana

Videa z obce a okolí

Videa z obce a okolí

 

 

Reportáž TV Slovácko ze slavnostního převzetí ocenění Vesnice roku 2011

Převzetí ocenění Vesnice roku 2011

 

EKO SADY KOMŇA

www.biosvestky.cz

Město Bojkovice

http://www.bojkovice.cz/

Město Uherský Brod

www.uherskybrod.cz

Bílé Karpaty

http://www.fotokarpaty.cz

Portál veřejné správy

www stránky PVS

Portál státní správy

www stránky

Vyhledávání spojení

www stránky

Počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

404047