mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Pátek 8. února 2019

Pátek 8. února 20191) Vážení občané,                                                                                                                                                                   po dobu uzavření místního obchodu Vám obecní úřad nabízí možnost nákupu základních potravin – jako jsou rohlíky, chleba, mléko, máslo, případně hygienické potřeby, a to na základě Vašich objednávek.

Nákup již probíhá v pondělí, středu a pátek. Objednávky se svým jménem můžete přinést osobně do kanceláře obecního úřadu nebo vhodit do schránky u hlavního vchodu obecního úřadu. Své objednávky si můžete následně vyzvednout na obecním úřadě vždy v nákupní dny : pondělí, středu, pátek od 9.00 hodin.                                        Bližší informace na telefonu 572 641 140.

2) Místní skupina ČČK Komňa zve všechny své členy na Zasedání Valné hromady, které se koná v pondělí 11. února 2019 v 16. hodin ve společenské místnosti domu s pečovatelskou službou.

3) Vážení občané,                                                                                                                                                             v rámci podprogramu vyhlašovaného Ministerstvem pro místní rozvoj, týkající se dotace “Podpora budování a obnovy míst aktivního a pasivního odpočinku“ nechala obec zpracovat studii, pro úpravu pozemků u požární nádrže – přehrady.Tuto studii si můžete prohlédnout na webových stránkách obce v sekci – AKTUALITY nebo INFORMACE PRO OBČANY, případně ve vývěsce obce na autobusové zastávce.

 

 

 


FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

15. 10. Tereza

Zítra: Havel

Videa z obce a okolí

Videa z obce a okolí

Komenská dědinko

Komenská dědinko - vesnice roku 2011

Reportáž TV Slovácko ze slavnostního převzetí ocenění Vesnice roku 2011

Převzetí ocenění Vesnice roku 2011

 

EKO SADY KOMŇA

www.biosvestky.cz

Město Bojkovice

http://www.bojkovice.cz/

Město Uherský Brod

www.uherskybrod.cz

Bílé Karpaty

http://www.fotokarpaty.cz

Portál veřejné správy

www stránky PVS

Portál státní správy

www stránky

Vyhledávání spojení

www stránky

Počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

400208