mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Středa 15. října 2014

Středa 15. října 20141)  Klub Maják Bojkovice Vás zve na představení oblíbeného divadla SemTamFór ze Slavičína, které zde pod názvem PAST PRO OSAMĚLÉHO MUŽE sehraje v sobotu 18. října od 19 hodin. Jde o komedii s detektivní zápletkou, nebude tedy chybět napětí ani zábava. Vstupné je 80 Kč, pro studenty 50 Kč. Prodej vstupenek probíhá hodinu před začátkem představení ve foyer Klubu Maják, kde je zároveň otevřen i klubový bar s nabídkou občerstvení.

Klub Maják dále oznamuje, že probíhá předprodej vstupenek na divadelní představení HERCI JSOU UNAVENI s hvězdným obsazením známých českých herců jako jsou Svatopluk Skopal, Jan Čenský nebo Václav Vydra, Jana Boušková nebo Naďa Konvalinková, a další. Vstupenky je možné si zakoupit u p. Hödlové (naproti MÚ Bojkovice) nebo objednat e-mailem v Klubu Maják. Podrobněji na www.klub-majak.cz

2)  Zámek Nový Světlov Bojkovice Vás zve na Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného Československa, který se uskuteční v úterý 28. října 2014. Začátek koncertu je v 19.00 hodin.  Před koncertem v 18 hodin bude v Zámecké galerii, zahájena výstava  olejomaleb pana Františka Petráka a v Malé galerii práce studentů oboru Grafický design SUPŠ Uherské Hradiště. Výstavy můžete navštívit do 11. ledna 2015.

Doprava zajištěna, bližší informace na telefonním čísle 572 630 295 nebo na internetových stránkách: www.zameksvetlov.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

3)   Oznamujeme občanům, že od pátku 17. října do pondělí 20. října 2014 proběhne v obci SBĚR STARÉHO TEXTILU, KOBERCŮ A MATRACÍ.

Kontejner bude v uvedené dny přistaven na obvyklém místě u obecního úřadu.


komenskyindex1_upr.jpg

 

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

23. 4. Vojtěch

Zítra: Jiří

Videa z obce a okolí

Videa z obce a okolí

Komenská dědinko

Komenská dědinko - vesnice roku 2011

Reportáž TV Slovácko ze slavnostního převzetí ocenění Vesnice roku 2011

Převzetí ocenění Vesnice roku 2011

 

EKO SADY KOMŇA

www.biosvestky.cz

Město Bojkovice

http://www.bojkovice.cz/

Město Uherský Brod

www.uherskybrod.cz

Bílé Karpaty

http://www.fotokarpaty.cz

Portál veřejné správy

www stránky PVS

Portál státní správy

www stránky

Vyhledávání spojení

www stránky

Počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

342141