mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Pondělí 2. října 2017

Pondělí 2. října 20171)  Milé ženy, muži, všichni příznivci zdravého životního stylu a pohybu. Opět se můžete těšit každý čtvrtek v 18.00 hodin v místní sokolovně na lekce POWERJÓGY. Už tento týden ve čtvrtek, 5. října 2017.
S sebou si přineste karimatku, pohodlné oblečení, láhev s vodou. Pokud chcete s powerjógou začít – máte ideální příležitost – zahájení i pro začátečníky.

2)  Klub Maják Bojkovice zve všechny milovníky cestování a cestopisů k besedě s Danuší Uselovou na téma POLYNÉSIE. Promítání fotografií a videozáznamů s vyprávěním jejich autorky proběhne v úterý 3. října od 18 hodin.

Dále Klub Maják oznamuje, že byl zahájen předprodej vstupenek na listopadový koncert zpěvačky Lenky Nové a klavíristy Petra Maláska "čtyřicítka tour 2017". Předprodej probíhá v obchodě Dagmarka (v budově pod MÚ Bojkovice), v kanceláři ZUŠ Bojkovice/v Klubu Maják v pracovních dnech odpoledne nebo s objednávkou na emailové adrese. Více informací na www.klub-majak.cz

3)  Dům kultury Uherský Brod zve dívky do tanečního kurzu tanečních mistrů Mědílkových. Taneční probíhají vždy v úterý od 16.45 hodin ve velkém sále Domu kultury. Přihlásit se můžete ve vrátnici Domu kultury, nebo emailem do pondělí 9.října.