mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Úterý 13. června 2017

Úterý 13. června 20171)  Vážení spoluobčané,

žáci základní školy budou v pátek, 16. června 2017 v průběhu dopoledne obcházet po vesnici a sbírat papír do EKOSOUTĚŽE, do které se už zapojují několik let. Pokud máte doma nějaký papír a chcete nám se soutěží pomoct, připravte ho prosím v pátek dopoledne před dům, žáci si ho přijdou vysbírat. Elektro a železo se bude svážet po vyhlášení místním rozhlasem některý den v týdnu od 19. – 23. června  malotraktorem. Děkujeme.

 

2)  Základní umělecká škola Bojkovice vás zve na slavnostní vernisáž prací žáků výtvarného oboru s vyznamenáním jeho letošních absolventů. Vernisáž proběhne ve středu 14. června v 18 hodin ve foyer a sále ZUŠ Bojkovice a výstava bude přístupná veřejnosti do konce června. 

Klub Maják Bojkovice oznamuje, že probíhá předprodej vstupenek na koncert k závěru sedmé sezóny se souborem Tomáš Kočko Orchestr. Koncert se bude konat ve čtvrtek 22. června v 18 hodin na zahradě Klubu Maják/ZUŠ Bojkovice, vstupenky je možné koupit si v Infocentru Bojkovice - v budově Muzea Bojkovska, v kanceláři ZUŠ Bojkovice nebo s platbou na účet na e-mailu Klubu Maják.

 

***

Zarmoucena rodina Stratilova oznamuje, že poslední rozloučení se zesnulým panem Ludvíkem Stratilem se koná ve středu 14. června 2017 v 15.00 hodin v chrámu Páně sv. Jakuba v Komni.