mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Čtvrtek 29. srpna 2013

Čtvrtek 29. srpna 20131) Základní umělecká škola Bojkovice oznamuje, že školní rok 2013/2014 zahajuje v pondělí 2. září, kdy bude škola otevřena od 12 do 16 hodin. Vyučovací dny jednotlivých oborů a učitelů budou zveřejněny na školních webových stránkách a vstupních dveřích do vestibulu školy. V prvním týdnu si tak mohou žáci podle tohoto rozpisu domlouvat rozvrh výuky.

2)  Klub Maják Bojkovice oznamuje, že v pondělí 2. září bude zahájen předprodej na koncert souboru Hradišťan s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou, který se bude konat v sobotu 21. září. Informace o ceně vstupenek a předprodeji najdete na www.klub-majak.cz.

Přímý předprodej probíhá ve stánku p. Hödlové od pondělí 2. září.

3)  Soukromý zemědělec z Kyjova bude v pátek 30.8. od 9.00 do 9.30 hodin prodávat u OÚ pšenici a ječmen, 1q za 500 Kč. Pytle na výměnu sebou. Možnost dovozu až do domu.

4)  Obec Komňa spolu se Základní a Mateřskou školou zvou všechny děti školkou i školou povinné spolu se svými rodiči na oficiální otevření dětského hřiště v pátek 30.8. od 13.30 hodin. Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne na novém  dětském hřišti, zahrát si, pobavit se u ohně, opéct si špekáčky (vemte s sebou) a prožít jeden z posledních prázdninových dnů.