mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Úterý 4. října 2016

Úterý 4. října 20161)   Oznamujeme občanům, že volby do Zastupitelstva Zlínského kraje budou probíhat v pátek 7. října v době od 14.00 hodin do 22.00 hodin a v sobotu 8. října 2016 od 8.00 hodin do 14.00 hodin. Hlasování za okrsek bude probíhat ve volební místnosti na obecním úřadě.

Volič po příchodu do volební místnosti prokáže svou totožnost a občanství České republiky platným občanským průkazem nebo cestovním pasem. Hlasovací lístky byly voličům dodány. V případě, že volič nemá k dispozici všechny hlasovací lístky, je možné požádat ve volební místnosti okrskovou volební komisi o vydání nové kompletní sady hlasovacích lístků.

Hlasovat je možné tak, že do úřední obálky volič vloží jeden hlasovací lístek pro politickou stranu, hnutí nebo koalici, pro kterou se rozhodl hlasovat. Na hlasovacím lístku může zakroužkováním vyznačit pořadové čísla nejvýše 4 kandidátů, kterým dává přednost. Zakroužkováním více kandidátů se hlasovací lístek počítá ve prospěch politické strany, hnutí nebo koalice, k přednostním hlasům se nepřihlíží.

Voliči ze závažných, zejména zdravotních důvodů mohou požádat obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohli hlasovat mimo volební místnost. V takovém případě je navštíví 2 členové okrskové volební komise s přenosnou volební schránkou.

2)  Rybářství Petr Dujsík bude ve středu 5. října 2016 v 9.00 hodin prodávat živé ryby. V nabídce má kapry, kapří půlky a pstruhy.

3)  Pálenice Bojkovice oznamuje, že zápis k pálení bude v neděli 9. října 2016 od 8.00 do 12.00 hodin přímo v pálenici v Bojkovicích. Informace na tel.č. 606 658 907.

 


komenskyindex1_upr.jpg

 

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

23. 4. Vojtěch

Zítra: Jiří

Videa z obce a okolí

Videa z obce a okolí

Komenská dědinko

Komenská dědinko - vesnice roku 2011

Reportáž TV Slovácko ze slavnostního převzetí ocenění Vesnice roku 2011

Převzetí ocenění Vesnice roku 2011

 

EKO SADY KOMŇA

www.biosvestky.cz

Město Bojkovice

http://www.bojkovice.cz/

Město Uherský Brod

www.uherskybrod.cz

Bílé Karpaty

http://www.fotokarpaty.cz

Portál veřejné správy

www stránky PVS

Portál státní správy

www stránky

Vyhledávání spojení

www stránky

Počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

342142