mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Pondělí 8. února 2016

Pondělí 8. února 20161) Vážení spoluobčané,

 muzikanti dechové hudby Komňané si touto cestou dovolují poděkovat za finanční příspěvky do fašankového práva, sponzorům za dary do fašankové tomboly, skakúnům ročníku 1998, divadelníkům za přípravu a realizaci tradičního pochovávání basy a všem, kdo se aktivně účastnili Komenského fašanku 2016 či pomohli s jeho organizací a realizací.     

            I v souvislosti s plánovanými oslavami 90. výročí obnovení činnosti dechové hudby v Komni, se kapela rozhodla tento tradiční obyčejový zvyk letos pořádat. Záměrem kapely je i natočení v pořadí druhého nosiče a z výtěžku letošního fašanku by chtěli částečně zajistit financování tohoto projektu. 
 

2) Základní škola a Mateřská škola Jana Amose Komenského v Komni zve všechny děti, ale i dospěláky do "Malého fašankového  průvodu",  který se  koná  v  úterý  9.  února  2016.  Průvod  vychází  ve  13.00  hodin od  školy.  Těšíme se  na hojnou  účast.

3) Ředitelství Základní školy praktické Bojkovice, Štefánikova 957, oznamuje, že ve čtvrtek 11.února 2016 se uskuteční v době od 9.30 do 15.30 hodin v budově školy zápis   do 1. třídy základní školy praktické a do speciální třídy.K zápisu je potřeba rodný  list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce, popř. také psychologická zpráva z vyšetření dítěte.

4)  Český červený kříž ve spolupráci s Místní knihovnou Vás srdečně zvou na besedu s názvem "PANENSKÉ OLEJE A JEJICH ÚČINKY NA NAŠE ZDRAVÍ", která se uskuteční 15.2.2016 v 15.30 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu v Komni. Součástí besedy bude i ochutnávka některých druhů olejů.