mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Čtvrtek 7. ledna 2016

Čtvrtek 7. ledna 20161) Obecní úřad upozorňuje majitele osobních automobilů na zákaz parkování na místních komunikacích-před svými domy. Parkování na místních komunikacích je ze zákona zakázáno. Zvláště nyní v zimním období, kdy odstavené auto brání řádné údržbě komunikací.

2) Poplatky za svoz tuhého domovního odpadu činí pro letošní rok 400,- Kč na osobu,                                                poplatek za psa zůstává ve stejné výši, tj. 50,- Kč. Poplatky lze zaplatit na obecním úřadě v úřední dny nebo na bankovní účet obecního úřadu.

3) V sobotu 9. ledna 2016 bude v naší obci probíhat veřejná sbírka s přenosnými pokladničkami - Tříkrálová sbírka.

4) Tělovýchovný spolek a ČČK pořádají v sobotu 9. ledna 2016 ve 14.00 hodin v místní sokolovně cvičení pro každého. Jedná se o PILOXING a PORT DE BRAS. Přijďte si s námi zacvičit a protáhnout zlenivělá těla. Vhodné oblečení a obuv, vstupné 100,- Kč, dobrou náladu.

5) Tělovýchovný spolek Komňa zve všechny děti na Dětský karneval, který se koná v sobotu 16. ledna 2016 v sokolovně. Začátek je v 15 hodin, vstupné 30,-Kč, masky zdarma. Pro děti jsou připravené hry, soutěže, diskotéka, malování na obličej a tombola. Občerstvení pro malé i velké zajištěno