mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Pátek - 28. srpna 2015

Pátek - 28. srpna 20151)  Vážení rodiče, milí žáci, Základní škola J. A. Komenského v Komni Vás zve ke slavnostnímu zahájení nového školního roku 2015/2016 v úterý 1. září v 8.30 hodin do budovy Základní školy Komňa. Žáci si přinesou pouze přezůvky.

2) Ředitelství Základní školy T. G. Masaryka Bojkovice oznamuje, že školní rok 2015 – 2016 bude slavnostně zahájen v úterý 1. září 2015. Sraz všech žáků je před vstupním pavilonem školního areálu na Štefánikově ulici v 7.45 hodin. Všichni žáci budou mít přezůvky a tašky na učebnice a sešity.

Vedoucí školní jídelny Bojkovice oznamuje, že noví žáci se ke stravování mohou přihlásit osobně ve školní jídelně. Všichni ostatní si mohou v případě kladného zůstatku kreditu přihlásit stravu přes internet.

3) Základní umělecká škola Bojkovice oznamuje svým žákům a jejich rodičům, že školní rok 2015/16 bude zahájen v úterý 1. září 2015.
Budova školy bude otevřena v době od 10 do 14 hodin, kdy si bude možné domlouvat rozvrhy individuální výuky a zjistit rozvrhy kolektivní výuky a zařazení žáků do skupin.

Dále pro nové zájemce, o výuku v uměleckých oborech, probíhá v ZUŠ Bojkovice do 11. září 2015 nábor na volná místa ve výtvarném, tanečním a hudebním oboru, kde se lze přihlásit ke hře na housle, violoncello, bicí a žesťové nástroje, nejmenší děti mohou navštěvovat kurz Múzička nebo hudební přípravku. Více informací k rozvrhům i náborům najdete na www.zus-bojkovice.cz


komenskyindex1_upr.jpg

 

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

25. 4. Marek

Zítra: Oto

Videa z obce a okolí

Videa z obce a okolí

Komenská dědinko

Komenská dědinko - vesnice roku 2011

Reportáž TV Slovácko ze slavnostního převzetí ocenění Vesnice roku 2011

Převzetí ocenění Vesnice roku 2011

 

EKO SADY KOMŇA

www.biosvestky.cz

Město Bojkovice

http://www.bojkovice.cz/

Město Uherský Brod

www.uherskybrod.cz

Bílé Karpaty

http://www.fotokarpaty.cz

Portál veřejné správy

www stránky PVS

Portál státní správy

www stránky

Vyhledávání spojení

www stránky

Počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

342581