mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Čtvrtek 30. dubna 2015

Čtvrtek 30. dubna 20151)  U příležitosti oslav 70. výročí osvobození obce zveme všechny občany v pátek 1. května, od 17.00 hodin k pomníku padlých, kde se uskuteční PIETNÍ AKT a položením kytice na hrob padlých rumunských vojáků. V programu vystoupí ředitel Muzea Bojkovska Mgr. Tomáš Hamrlík, žáci ZŠ a DH Komňané. 

Obec Komňa Vás zároveň zve v sobotu 2. května do místní sokolovny na Májovou veselici, která se uskuteční od 19.30 hodin. K tanci a poslechu zahraje DH Komňané, připravena je tombola a občerstvení.

2)  Folklorní soubor Podšable si Vás dovoluje pozvat na STAVĚNÍ MÁJE dnes od 18.00 hodin u "Špíškova mlýna". Po slavnostním postavení bude následovat posezení u ohně s opékáním špekářků. Občerstvení za lidové ceny zajištěno.

3)   Soukromé kamenictví oznamuje občanům, že  v sobotu 2. května 2015 v době od 15.35 do 15.50 hodin se budou přijímat objednávky na kamenické práce: broušení starých pomníků a žuly, žulové schody a parapety, zhotovení nových pomníků, sekání písma, příseky písma, opravy písma, veškeré betonáže a opravy kolem pomníků.