mapa
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení místního rozhlasu > Úterý 17. února 2015

Úterý 17. února 20151)   Oznamujeme občanům, že v obci bude možné navštěvovat  KURZ PLETENÍ KOŠÍKŮ.   Bude probíhat v sobotu 28. února 2015 od 14 - 18 hodin.  Zájemci o tento kurz se mohou přihlásit u paní Aleny  Kročilové  do pondělí  23. února 2015.

2)   Dětské středisko Bojkovice, MUDr. Barbora Navrátilová oznamuje, že ve dnech 17., 19. a 20. února neordinuje. Dětská sestra bude v ordinaci po dobu nepřítomnosti. Zastupuje MUDr. Klesnilová ve své ordinaci a svých ordinačních hodinách.

3)   Dětské středisko Bojkovice, MUDr. Klesnilová oznamuje, že ve středu 18. února neordinuje. Zastupuje ji MUDr. Barbora Navrátilová ve své ordinaci, v době od 7.00 do 10.30 hodin.

4)  TJ Sokol Komňa pořádá valnou hromadu, která se koná v neděli 22. února 2015 ve 14.00 hodin v přísálí sokolovny.

Program: Zahájení

                  Zpráva o činnosti výboru

                  Zpráva o hospodaření za rok 2014

                  Zpráva oddílu stolního tenisu a Komenského ochotnického spolku

                  Zpráva revizní komise, doplnění člena do revizní komise

                  Úprava názvu spolku s schválení stanov dle nového Občanského zákoníku

                  Odprodej části pozemku

                  Diskuse

                  Usnesení

                  Závěr

Srdečně zve členy TJ Sokol i ostatní sportovní příznivce.

5)   Sportovní klub FK Komňa děkuje všem spoluobčanům za dary při sobotním fašankovém průvodu. Obzvlášť pak děkuje všem maskám a dechové hudbě Komňané za vytvoření krásné fašankové atmosféry.

6)   Základní a mateřská škola J.A.Komenského děkuje všem občanům za pohoštění, sladkosti pro děti a peníze do práva při páteční fašankové obchůzce po Komni. Zároveň děkuje dechové hudbě Komňané za skvělý doprovod a panu Valeriánovi za krásně namalované obličeje našich malých fašančárů. Peníze, které jste darovali dětem za jejich vystoupení budou použity na hračky, učební pomůcky, výlety a dopravu na kulturní akce.